IS a zakázkový software

notebook

Všechny návrhy a aplikace tvoříme na zakázku pro potřeby zadavatele. Samozřejmostí je následná podpora a údržba systému, kterou firma ASYC také zajišťuje. Aplikace realizujeme na platformách Windows, Linux pro heterogenní klienské prostředí zahrnující průmyslová i kancelářská PC, tablety i mobilní telefony.

Informační systémy

Při realizaci našich zakázek jsme získali bohaté zkušenosti s aplikacemi v prostředí Internet, intranet, tvorbou databázových aplikací v  PostgreSQL s rozšířením PostGIS, s tvorbou firemních IS, provozních portálů a jiných aplikací na platformě IBM Domino a na vlastní integrační platformě QIP.

Software pro řízení a dohledové systémy

Všechny návrhy a aplikace tvoříme na zakázku pro potřeby zadavatele. Samozřejmostí je následná podpora a údržba systému, kterou firma ASYC také zajišťuje. Aplikace realizujeme na platformách Windows, Linux nebo v nadstavbových jazycích a prostředích jako například PHP, Java. Zkušenosti máme i s vývojem IO serverů pro DDE/SutiLink.

DCS/SCADA/MMI aplikace realizujeme na platformách Intouch a Promotic, rozsáhlé systémy potom ve vlastním software QuickControl,

Servis a správa IT systému a sítí

Zajišťujeme servis a podporu pro počítačové sítě, servery a počítačové systémy s operačním systémem Linux, máme také rozsáhlé zkušenosti se správou a tvorbou aplikací pro systémem IBM OS/2.

ASYC, s.r.o. © 1995-2023